29жовтня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина – серед лідерів з виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина – серед лідерів з виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення

Харківську, Херсонську та Кіровоградську області відзначили одними з кращих в Україні з виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення в рамках програми президента «Велике будівництво».

20 09 04

Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов учора, 2 вересня, під час селекторної наради з головами ОДА.

20 09 03

Безпосередньо на Кіровоградщині підрядники вже влаштували 50 км верхнього шару покриття на дорогах загального користування місцевого значення. Динаміка виконання робіт у області сягає 67%. При цьому середній показник по Україні – 61%.

Також під час наради розглянули процес ремонтних робіт у школах.

Голова ОДА Андрій Назаренко доповів міністру, що на Кіровоградщині у всіх п’яти школах, які входять до переліку об’єктів «Великого будівництва», завершуються оздоблювальні роботи. Вони проходять ззовні, тож не заважають навчальному процесу.

Додатково фахівці ОДА розроблять графік завершення будівельних робіт у цих закладах освіти. При цьому Олексій Чернишов наголосив, що у всій Україні школи мають бути введеними в експлуатацію до кінця цього року.

http://www.kr-admin.gov.ua