29жовтня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Неякісний асфальт: на Кіровоградщині СБУ попередила мільйонні збитки під час ремонту доріг

ЕКОНОМІКА

Неякісний асфальт: на Кіровоградщині СБУ попередила мільйонні збитки під час ремонту доріг

IMG 20200902 WA0004 1

Служба безпеки України попередила збитки бюджетних коштів під час поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення на Кіровоградщині.

Оперативники обласного управління СБУ встановили, що у 2020 році обласне профільне держпідприємство уклало підрядний договір з місцевою приватною структурою. Комерсанти мали відремонтувати автомобільну дорогу загального користування у Голованівському районі протяжністю понад 4 кілометри.

Співробітники СБ України задокументували, що під час виконання робіт підрядник відхилився від умов проектно-кошторисної документації та використав асфальтобетонне покриття, яке не відповідає державним вимогам.

За висновками будівельно-технічної експертизи, внаслідок зловживань комерсанти могли завдати збитки обласному бюджету на понад 15 мільйонів гривень.

За результатами ініційованих СБУ перевірок, держпідприємство не підписало відповідні акти виконаних робіт та введення автодороги в експлуатацію та не здійснив повну оплату. Підрядник зобов’язався здійснити повторний ремонт дороги у повному обсязі за рахунок власних сил та засобів виконавця.