19вересня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Керівниця обласного лісгоспу придбала маєтності на понад два мільйони гривень

ЕКОНОМІКА

Керівниця обласного лісгоспу придбала маєтності на понад два мільйони гривень

1599548921

Начальниця обласного управління лісового та мисливського господарства придбала нерухомості під Києвом на два мільйони гривень.

 Начальниця КОУ ЛМГ,  депутатка обласної ради Наталія Ревенко повідомила про суттєві зміни у власному майновому стані. Відповідно до опублікованої на сайті НАЗК інформації посадовиця стала власницею земельної ділянки та будинку в селі Підгірці, що за 20 кілометрів від Києва. Про це інформує центр медіарозслідувань Прозоро.

Понад 1,5 тисячі квадратних метрів землі коштували пані Ревенко 195 тисяч гривень, а от житловий будинок площею 283,4 «квадрата» було оцінено в 1,82 мільйона гривень. Продавець майна – Ігор Альохін. Особа з ідентичними прізвищем/ім’ям/по-батькові є власником ТОВ «АтаФарм», а в 2019 році була уповноваженою особою Володимира Зеленського на виборах Президента України.

Довідково: за минулий рік Наталія Ревенко задекларувала менш ніж третину від вартості новопридбаного майна – 607 тисяч гривень загального сімейного доходу. Ще по 2 тисячі євро та доларів готівкою перебували у сім’ї в якості заощаджень. Мало сімейство Ревенків і чималі зобов’язання, зокрема за договором лізингу повинні були виплатити 417,79 тисячі гривень. Станом на минулий рік серед наявного майна значилися два будинки, в Кропивницькому та Новоархангельську, 6 земельних ділянок загальною площею 7,28 га, гараж, складське приміщення на 386,7 «квадрата» і вантажний автомобіль DAF.

Офіційного власного бізнесу ні Наталія Ревенко, ні її чоловік Олександр не мають.