25лютого2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Що допоможе Кропивницькому втілити у життя нові соціальні проєкти

ЕКОНОМІКА

Що допоможе Кропивницькому втілити у життя нові соціальні проєкти

У Кропивницькому вишукують можливість щодо реалізації трьох нових медичних проєктів.

23 1

А саме: реконструкції операційного блоку лікарні швидкої медичної допомоги – опорної лікарні медичного округу, дитячої поліклініки, що по вулиці Шевченка та лікарні на Салганних пісках.

Для цього місто має оптимізувати бюджет та розпочати пошук і залучення фінансового ресурсу.

На цьому наголосив керівник обласного центру Андрій Райкович вчора, 22 лютого, на щопонеділковій апаратній нараді.

«Питання реконструкції хірургічного відділення розглядають з радянських часів, але воно й досі не врегульоване. Ті умови, в яких працюють лікарі, не дають можливості їм повністю задіяти усі свої професійні навички», – зазначив посадовець.

На базі дитячої поліклініки у місті має з’явитися другий дитячий медичний центр з оптимізацією лікарні, яка знаходиться у готелі «Добруджа».

Третій напрямок – лікарня на Салганних пісках, котру держава передала на баланс обласного центру. Тут планують обладнати ще одну повноцінну медустанову другого рівня, яка обслуговуватиме кропивничан. Першим етапом реалізації цього проєкту має стати налагодження транспортної інфраструктури.

«Для цього має бути і міст, і дорога у Бобринецькому напрямку, автобус, тролейбус. Адже гелікоптер туди не літатиме», – дав вказівку Андрій Райкович.

Читайте також: