17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому рекоструюватимуть водогін без відключень абонентів

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому рекоструюватимуть водогін без відключень абонентів

169486309 1139099826514976 2281802068159745999 n

У Кропивницькому реконструюють понад два кілометри водопроводу по вулиці Вокзальній – від вулиці Юрія Олефіренка до Євгена Тельнова.

Від роботи цієї мережі залежить водозабезпечення всієї правобережної частини обласного центру.

Нині місто планує капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Вокзальній, тому розумно замінити спочатку підземні комунікації. Новий водогін буде прокладений діаметром 400 мм із сучасних пластикових труб із встановленням необхідної арматури. Матеріали для виконання робіт будуть придбані за кошти підприємства та міського бюджету Кропивницького. Роботи по заміні водогону виконуватимуть власними силами ОКВП «Дніпро-Кіровоград», вони стартуватимуть уже влітку.

Загальна протяжність частини водогону через Вокзальну, яка потребує заміни – 2150 метрів. При цьому відключень абонентів від водопостачання не буде.

Довідково: Раніше для подачі води на правий берег працювали дві мережі. Перша працювала ще з 1977 року, з неї живився центр та мікрорайон «Ковалівка». У 1982 році побудували ще один водогін – магістральний трубопровід, який подавав воду в обвід міста через промислову зону і також заходив на ту ж насосну станцію, що й перший водогін. Свого часу вони працювали обидва.

Приблизно десять років тому старіша труба вийшла з ладу – на ній дуже часто траплялися пориви. За кошти Світового банку замінили частину цієї мережі від «Катюші» до вулиці Юрія Олефіренка довжиною 3290 м. Звідти через Вокзальну до перехрестя Євгена Тельнова і Вокзальної біля Дендропарку водогін сталевий і вже амортизований – відключений та не експлуатується.