22жовтня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Відсьогодні на Кіровоградщині по вузькоколійці щоденно курсуватиме потяг

ЕКОНОМІКА

Відсьогодні на Кіровоградщині по вузькоколійці щоденно курсуватиме потяг

52e34d3babb9ca7e345

Наприкінці травня нинішнього року з метою привернення уваги до проблем бездіяльної вузькоколійки та відновлення руху на ній провели туристичний фестиваль GOODoK FEST.

У ньому тоді взяли участь народні депутати, представники Кіровоградської обласної ради, голови територіальних громад, місцева влада та ентузіасти.

У ході фестивалю провели круглий стіл щодо туристичного потенціалу Гайворонської вузькоколійної залізниці, її проблем та перспектив.

І ось є перші гарні новини для громади. Починаючи з 14 жовтня керівництво Одеської залізниці запускає по вузькоколійці приміський потяг №6272/6274 сполученням "Гайворон-Рудниця".

Потяг проходить майже 80-кілометрову відстань від Гайворона до Рудниці через колишній райцентр Бершадь, де збереглася станція. На станції Рудниця можна пересісти на електропотяги сполученням "Одеса-Вапнярка" і "Кодима-Вапнярка", а також пасажирські потяги сполученням "Ізмаїл-Одеса-Київ", "Одеса-Львів-Івано-Франківськ-Рахів", "Одеса-Ковель".

Відправлення потяга з Гайворона о 17:20, зупинка в Бершаді о 18:33 - 18:35, прибуття в Рудницю о 21:03. У зворотному напрямку відправлення з Рудниці о 4:05, стоянка в Бершаді в 6:34 - 6:39, прибуття в Гайворон о 7:51.

Потяг курсуватиме щоденно.

Читайте також: Надати вузькоколійці статус культурної спадщини планують на Кіровоградщині

На Кіровоградщині провели перший туристичний фестиваль GOODoK_FEST

У вузькоколійки, що на Кіровоградщині, є майбутнє

Про себе нагадав паровоз "кукушка", на Кіровоградщину з’їхалися шанувальники старовини з усієї країни 

Кіровоградщина: туристичний потенціал гайворонської вузькоколійки продемонструють під час фестивалю 

За збереження вузькоколійки на Кіровоградщині боротимуться і діти