25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аудитори Кіровоградщини з початку року забезпечили відшкодування втрат майже на 11 мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

Аудитори Кіровоградщини з початку року забезпечили відшкодування втрат майже на 11 мільйонів гривень

36 6я

Протягом чотирьох місяців 2022 року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на 45,5 млн грн.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів, повідомили у відомчій пресслужбі, забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на понад 10,7 млн грн. Завдяки упровадженим об’єктами контролю пропозиціям,за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на 33,6 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 3 управлінських рішення.

За вчинені фінансові порушення 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. В одному випадку об’єкта контролю, де виявлено порушення, попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 22,8 млн грн.

На розгляд правоохоронним органам передано 4 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування.

Читайте також: