18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградська – одна з трьох областей, де отримали два мільярди гривень пільгових кредитів

ЕКОНОМІКА

Кіровоградська – одна з трьох областей, де отримали два мільярди гривень пільгових кредитів

634 329785

Центральне макрорегіональне управління ПриватБанку повідомляє про видачу двох мільярдів гривень пільгових кредитів на проведення посівної 2022.

“Менше місяця тому ми повідомили про видачу 1 млрд грн пільгових кредитів аграріям Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей і взяли курс на другий ярд. Свої зобов”язання ми виконуємо”, – повідомив директор Центрального МРУ ПриватБанку Ростислав Масло. 

Кредитування доступне на строк 6 місяців з компенсацією від держави до 0% річних річних у сумі до 60 млн грн для агровиробників з “банком землі” в обробітку від 20 га, які знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.

6 млрд грн пільгових кредитів на проведення посівної від ПриватБанку вже отримали українські агропідприємства та фермери. Фінансування для проведення весняних робіт в рамках державної програми пільгового кредитування агровиробників надано більше ніж 2,5 тисячам господарств.

ПриватБанк повідомив, що з 9 травня 2022 року розпочав прийом заявок на фінансування придбання основних засобів. За цією програмою банк планує  найближчим часом видати клієнтам 500 мільйонів гривень для придбання сільгосптехніки, комерційного автотранспорту та спецтехніки.

Анжела Дзінзюра