17серпня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщину з зон активних боїв перебралися 23 підприємства

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщину з зон активних боїв перебралися 23 підприємства

3DQw Zpss6wlv

Із середини квітня нинішнього року область долучилася до реалізації урядової програми з релокації підприємств із зон активних бойових дій до безпечних регіонів, яка спрямована на збереження виробничого і трудового потенціалу України.

Як повідомив заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет, 23 суб'єкта господарювання здійснили релокацію своїх виробничих потужностей на територію області. А саме до міст Кропивницького – 12, Олександрії-6, Знам’янки-2, Світловодська-1, Новомиргорода -1, Помічної-1.

«Із них 16 вже працюють, інші здійснюють монтаж обладнання або знаходяться у процесі налагодження своєї діяльності на новому місці. Це представники малого і середнього бізнесу, які працюють у галузях швейного виробництва, машинобудування різних напрямків, виробники харчової, полімерної, хімічної, ювелірної продукції, ремонт техніки, торгівля, створення кіно-, теле-, медіа контенту тощо», – зазначив Сергій Шеремет.

Він додав, що разом із підприємствами переїхали і майже 300 їх працівників. Також 16 суб'єктів господарювання зацікавлені у переміщенні до Кіровоградської області і з ними проводять роботу щодо підбору виробничих площ.