13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Хто у Кропивницькому компенсує неконтрольовані втрати води, розповів голова облради

ЕКОНОМІКА

Хто у Кропивницькому компенсує неконтрольовані втрати води, розповів голова облради

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Голова обласної ради Сергій Шульга закликав власників саун, мийок, готелів і кафе встановити лічильники та сплачувати за реальну кількість спожитої води.

На цьому він наголосив в інтерв’ю одному з інтернет видань, повідомили на офіційній сторінці у  фейсбуці облради.

«Ми проаналізували втрати – побачили, скільки піднято води з Дніпра та скільки реалізовано, за скільки сплатили. Різниця була дуже велика. З’ясували, що чимало людей сплачують за воду не як бізнес, а як одна фізична особа. А по одному із об’єктів, наприклад, знаходяться тридцять номерів, сауна, басейн, ресторан... Виходить, всі ми з вами компенсуємо ці втрати. Так не має бути», – зазначив Сергій Шульга.

Він пояснив, що раніше завдання усунути втрати води ставив колишньому гендиректору «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику, однак проблема залишалася. І лише після зміни керівника розпочалася робота з виявлення таких об‘єктів.

Голова облради звернувся до бізнесу встановити лічильники.

«Це не бідні люди. Користуючись нагодою хотів би звернутися до них – є ще час встановити лічильники. Особливо зараз, коли війна, всі повинні бути відповідальні і сплачувати кошти. Не чекайте, поки прийдуть правоохоронці чи працівники водоканалу», – наголосив голова обласної ради.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вирахувало сауни, мийки і готелі, які сплачують за воду менше, ніж середньостатистична сім‘я.

Наприкінці грудня 2021 року Сергій Шульга звільнив Романа Ілика та призначив виконуючим обов‘язки гендиректора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного.