17серпня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині замінили понад 60 відсотків від запланованих теплових мереж

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині замінили понад 60 відсотків від запланованих теплових мереж

b60d3c9c 6774 4fc8 87dc 5a967fb5d884

Сьогодні, 2 серпня, під головуванням заступника начальника голови ОВА Сергія Поліщука відбулось засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону.

За інформацією відомчої пресслужби, директорка обласного департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук повідомила, що в області тривають роботи з підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років. Підготовлено 71,5% котелень, 64% теплових мереж, також замінено 62% від запланованих теплових мереж та підготовлено 6 теплових пунктів, що становить 100%.

«Роботи з підготовки теплового господарства ведуться кращими темпами, ніж минулого сезону. Відвідуючи теплопостачальні підприємства на територіях ми бачимо значний комплекс робіт, які там виконуються», – акцентувала Ольга Довжук.

Також посадовиця повідомила, що у сфері водопровідно-каналізаційного господарства замінено 75% від запланованих водопровідних мереж та 65% каналізаційних мереж.

Минулого тижня голова ОВА Андрій Райкович, Ольга Довжук та очільники п’яти територій області взяли участь у нараді Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, де доповіли про стан підготовки до опалювального сезону в області.