02жовтня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Хто з ветеранів Кіровоградщини може отримати мільйон гривень на розвиток бізнесу

ЕКОНОМІКА

Хто з ветеранів Кіровоградщини може отримати мільйон гривень на розвиток бізнесу

356па68

Український ветеранський фонд надає до 1 мільйона гривень на бізнес ветеранам та членам родини загиблих захисників.

Заявки на фінансування прийматимуться до 5 жовтня, повідомляє Арміяinform, з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.

Зазначається, що Український ветеранський фонд запустив конкурсну програму #ВАРТО і надаватиме від 500 тисяч до 1 мільйона гривень на ветеранський бізнес.

«Фінансування можуть отримати: ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; юридичні особи, зареєстровані не менше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України», – зйдеться в повідомленні.

Заявки на фінансування приймаються до 18:00 години 5 жовтня.

Щоб узяти участь у програмі, треба заповнити аплікаційну форму, підписати її електронним цифровим підписом, подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді у форматі PDF. Також для участі у програмі потрібно надати статутні документи, витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень, довідку про керівний склад, копію посвідчення учасника бойових дій засновника організації-заявника, опис проєкту та кошторис, резюме членів команди проєкту та вказати термін реалізації.

Усі деталі про програму та інструкція про те, як подати заявку, доступні за цим посиланням.