03червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому водоканал розвозитиме воду машинами

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому водоканал розвозитиме воду машинами

193028982 1176616789429946 3027430808616328280 n

Оприлюднена інформація про стан водопостачання на об‘єктах «Дніпро-Кіровоград» на 8 ранку 12 грудня.

Про неї повідомили в ОКВП.

Зокрема, йдеться про те, що в Світловодську триває просушка обладнання насосної станції, де напередодні трапилася аварійна ситуація.

"Учора фахівці замінили всі пошкоджені агрегати. Тепер насоси готують до запуску. Коли це станеться – ми повідомимо додатково. Світловодськ на цю мить – без води", – зазначили в ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Олександрія, Знам‘янка та частково Кропивницький отримують воду з резервуарів зі зниженим тиском. У Смоліному – водопостачання у звичайному режимі.

У Знам‘янці завершують ремонті роботи на насосній станції, що забезпечує водою центр міста. Воду в район її обслуговування підвозять централізовано.

В Олександрії заплановані роботи по вулиці Кіровоградське шосе, 111. За цією адресою буде відсутнє водопостачання.

"У Кропивницькому до 6 години ранку вода подавалась в усі мікрорайони міста зі зниженим тиском. З 6 години зупинені всі насосні станції, вода зараз є зі зниженим тиском самопливом в центрі, на В.Балці, Кущівці, Балашівці, Оз.Балці, Лелеківці. Працюють також місцеві водозабори, завдяки яким вода є в певних мікрорайонах", – повідомила очільниця водоканалу Валентина Давидчук.

Котельні по місту мають деякий запас води, з 9 години водоканал почне розвозити воду машинами.

Як повідомляли в ЗПУ вчора, 11 січня, жителям Кропивницького та області порадили зробити запаси води.