07лютого2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У "Кіровоградобленерго" звернулися до жителів будинків, відключення яких технічно неможливе

ЕКОНОМІКА

У "Кіровоградобленерго" звернулися до жителів будинків, відключення яких технічно неможливе

12 1666298157 3058

Нині важко країні, важко кожній родині й окремо важко електроенергетиці держави.

На цьому наголосили у своєму зверненні до жителів особливих будинків керівники ПрАТ "Кіровоградобленерго".

"За час російської агресії значних пошкоджень та руйнувань зазнали понад 50% української електроенергетики. Всі ми знаємо, що це призвело до дефіциту енергії та необхідності планових, а часто і позапланованих відключень.

Ця складна ситуація зачепила всіх, хоча ви могли помітити, що деякі житлові будинки не зазнають відключень. Причиною тому є геть не привілейованість мешканців чи особисті зв’язки, а спільна мережа електропостачання цих будинків із об’єктами критичної інфраструктури (котельні, водопровідні та каналізаційні насосні, лікарні, пекарні, об’єкти зв’язку, військові об’єкти і т.п).

Обираючи між всеохоплюючою справедливістю і обов’язком забезпечити електропостачання життєвоважливих об’єктів, ми обираємо друге і сподіваємось на ваше розуміння.

Це звернення до мешканців будинків, відключення яких технічно неможливе: щиро просимо від ПрАТ «Кіровоградобленерго» та електроенергетики всієї України поставитися до ситуації свідомо і з розумінням.

З метою взаємопідтримки та піклування про один одного та наше спільне майбутнє, будь ласка, обмежте споживання електроенергії самостійно, орієнтуючись на графіки відключень у сусідів, або за графіком на нашому сайті. Для цього необхідно мінімізувати одночасне використання електроприладів та освітлення приміщень протягом як мінімум 12 годин на добу.

Особливу увагу варто приділити проміжкам годин – 08:00-10:30 та 17:00-20:30.

Віримо у ваше розуміння і підтримку країни.

Тільки разом ми переможемо!", – йдеться у зверненні.