17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький «Теплоенергетик» отримав генератори електричного струму (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницький «Теплоенергетик» отримав генератори електричного струму (ФОТО)

334449207 191525626835155 7771751422130651386 n

Кропивницьке комунальне підприємство «Теплоенергетик» отримало від представництва ЮНІСЕФ чотири електрогенератори: 2 – потужністю 200 кВТ, 1 – потужністю 150 кВт та 1 – потужністю 100 кВт.

Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради Віктор Кухаренко.

Завдяки отриманим генераторам об’єкти водопостачання та водовідведення підприємства будуть забезпечені безперебійним живленням у разі виникнення аварійних та інших надзвичайних ситуацій у період воєнного стану.

"Однією з програм, якими займається ЮНІСЕФ, є програма «Вода і стале середовище», яка направлена на поліпшення рівного доступу до чистої питної води в уражених конфліктом районах та поліпшення практик підтримання гігієни у громадах, школах та медичних установах. У рамках дії цієї програми головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради 16 лютого цього року звернулося до представника ЮНІСЕФ в Україні з проханням розглянути можливість надати КП «Теплоенергетик» гуманітарну допомогу у вигляді генераторів електричного струму для забезпечення стабільної роботи об’єктів водопостачання та водовідведення у селищі Нове", –зазначив Віктор Кухаренко.

За його словами, міська рада і надалі продовжуватиме співпрацю з міжнародними організаціями з метою забезпечення сталого функціонування міста в умовах воєнного стану.

Довідково: починаючи з 24 лютого 2022 року гуманітарна складова діяльності ЮНІСЕФ в Україні займає чи не найбільшу частку. Співпраця ЮНІСЕФ з державними органами та громадськими організаціями України у сфері захисту дітей, освіти та здоров’я, та інших сферах під час війни зосереджується на тому, щоб діти та молодь, їх сім’ї, особливо найбільш уразливі групи, якомога менше відчували на собі згубний вплив війни.