29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА За фінансові порушення на Кіровоградщині 19 посадових осіб притягнули до адмінвідповідальності

ЕКОНОМІКА

За фінансові порушення на Кіровоградщині 19 посадових осіб притягнули до адмінвідповідальності

audit h

Протягом січня-лютого нинішнього року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на 5,3 мільйона гривень.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на 8,4 мільйона гривень. Унаслідок упроваджених об’єктами контролю пропозицій, за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату на 5,2 мільйона гривень. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли одне управлінське рішення.

За вчинені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано три заходи впливу. Один об’єкт контролю, де виявлено порушення, попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 1,3 мільйона гривень, у двох випадках зменшено бюджетні асигнування розпорядникам бюджетних коштів.

На розгляд правоохоронним органам передано вісім матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато п’ять досудових розслідувань та вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Довідково: в управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія», куди можна повідомити про недотримання законодавства при проведенні державних закупівель, неефективне використання коштів державного та місцевих бюджетів, неправильне ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно тощо.

Телефонуйте за номером: (0522) 24 44 96.

Графік роботи Управління: щодня з 8 до 17 години, у п’ятницю до 15.45. Субота та неділя – вихідні.