29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькій міськраді визначилися з датою завершення опалювального сезону

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькій міськраді визначилися з датою завершення опалювального сезону

З огляду на те, що за прогнозами до кінця березня встановляться стійкі плюси у погоді, КП "Теплоенергетик" готується до припинення теплопостачання і завершення опалювального сезону.

До кінця тижня опалення ще триватиме, поки діти завершують навчальний семестр, а з початком весняних канікул теплопостачання припиниться, повідомили в міськраді.

На цьому акцентував заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради 21 березня.

"Одразу по завершенні опалювального сезону підприємство розпочне ремонтні роботи на тепломережах. Вагомою допомогою у підготовці до наступного опалювального сезону стануть обладнання і техніка, які “КП “Теплоенергетик” отримало в рамках міжнародної підтримки від USAID", – відзначив Олександр Мосін.

За його словами, вже на повну потужність працює трактор JCB. Крім того, підприємство отримало труби різного діаметру для аварійних ремонтів тепломережі, засувки. Повністю завершили прийом солі, яку використовують для очищення теплоносія, її загальний обсяг становить 690 тонн на 16 мільйонів гривень.

У рамках міжнародної допомоги “Теплоенергетик” отримав дві твердопаливні котельні, які встановлять на майданчиках Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги і дитячої обласної лікарні.

На підприємстві очікують ще на дві котельні і на аварійно-спеціалізований автомобіль, обладнаний генератором, насосом, помпою та іншим необхідним устаткуванням. Підприємство вже має дві такі автівки, але потреба у такій техніці є, тож ця допомога від USAID буде дуже доречною.

"Надзвичайно важливим при підготовці до нового опалювального сезону є забезпечення усіх, без винятку, котелень на території обласного центру резервним живленням", – наголосив Олександр Мосін.

Читайте також: Опалювальний сезон у Кропивницькому підходить до завершення