ЕКОНОМІКА
На дорогах Кіровоградщини ліквідовують вибоїни (ФОТО)
- Останнє оновлення: 24 березня 2023
Дорожники зосереджують зусилля на аварійній ліквідації деформацій покриття, прибиранню та відновленню дорожніх знаків.
За минулий тиждень ямковим ремонтом охопили 4 591,59 м2 покриття і роботи продовжуються, адже мережа доріг Кіровоградщини зношена, а допоки капітальні роботи на паузі, саме аварійний ремонт допоможе забезпечити безперебійний проїзд транспорту.
"Працювали і на територіальній мережі, і на міжнародних та національних дорогах загального користування державного значення", – зазначили дорожники.
З початку року аварійним ремонтом охопили вже 20 470,6 кв м покриття доріг.
Паралельно з ремонтом працюють бригади і в напрямку забезпечення належного санітарного стану на дорогах та обабіч них. Протягом тижня прибрали 12 400 кв м узбіч та майданчиків відпочинку, а з початку року 799 250 кв м. Розпочали також фарбування зупинок, дорожніх знаків та ремонт бар’єрного огородження.
Довідково: з початком російської агресії на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області капітальні ремонти призупинено, а утримання доріг відбувається виключно за рахунок експлуатації.