17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Цьогорічне асфальтування у Кропивницькому розпочнеться з ремонту дорожнього покриття в’їздів до міста

ЕКОНОМІКА

Цьогорічне асфальтування у Кропивницькому розпочнеться з ремонту дорожнього покриття в’їздів до міста

338006758 1369859760414039 7271867334521020796 n 

Бригади КП «Універсал – 2005» і комунальна техніка Кропивницького – активні учасники двомісячника благоустрою: триває весняне прибирання проїжджої частини доріг на території обласного центру.

Як повідомив під час апаратної наради директор підприємства Віктор Панішко, на транспортних магістралях Кропивницького великий обсяг робіт виконують спеціалізовані автомобілі «Глобус» та Scandia. Минулого тижня вони працювали у центральній частині міста, по вулиці Євгена Тельнова, Юрія Коваленка, вул. Генерала Жадова, проспекту Університетському.

Поки не запрацювали у повну силу асфальтові потужності, спеціалісти КП «Універсал – 2005» продовжують використовувати запаси сколу і холодного асфальту для ліквідації ямковості на транспортних магістралях Кропивницького.

Минулого тижня дорожники працювали з холодним асфальтом і сколом по вулицях Велика Перспективна, Святослава Хороброго, на транспортній розв’язці по вулицях Руслан Слободянюка, Металургів та Першій Виставковій. Фахівці підприємства також виправили профіль дороги по вулицях Автолюбителів та Глінки.

Грейдерування дорожнього покриття виконувалося по вулицях Григорія Синиці, Балашівській, Гетьмана Сагайдачного, Народній, Лелеківській, Цибулівській, Гмирьова, Лишневського, Вишневій, провулках Арнаутовському, Червоному, Сєдова, Ананіївському, Верхньому Степовому та по дорозі до цвинтаря селища Нового.

Отримана невелика кількість гарячого асфальту пішла на ремонт дороги по вулиці Перша Виставкова.

За інформацією Віктора Панішка, цього тижня асфальтові заводи запрацюють на повну потужність і у підприємства з’явиться можливість повноцінного асфальтування транспортних магістралей Кропивницького. Планують розпочати ремонти доріг на шести головних в’їздах до міста.

"Ремонтні роботи на дорожньому полотні у Кропивницькому мають виконуватися за повним технологічним циклом: з використанням фрези, обробкою бітумом і наступним асфальтуванням, – наголосив під час апаратної наради заступник міського голови Олександр Мосін. – Забезпечте постійний контроль за якістю виконання асфальтування".

Читайте також: Розпочали обстеження вулично-дорожньої мережі Кіровоградської області