13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аграрії Кіровоградщини можуть отримати фінансування на посівну без додаткової застави

ЕКОНОМІКА

Аграрії Кіровоградщини можуть отримати фінансування на посівну без додаткової застави

626aa46b5146b005351728

Відкрито прийом заявок на фінансування українських аграріїв для проведення посівної 2023 року.

Після затвердження урядом оновлених умов державної підтримки бізнесу та підписання відповідних договорів, банк оперативно перезапустив приймання заявок як від агровиробників, так і від інших категорій бізнесклієнтів, повідомив член правління з питань МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв.

За новими умовами агровиробники зможуть отримати в ПриватБанку фінансування на посівну кампанію без додаткової застави для клієнтів мікробізнесу на суму до 5 млн.грн, а для клієнтів малого бізнесу - до 7 млн.грн.

"Ми очікуємо значного потоку заявок та збільшення кредитного портфелю в цьому році. Зокрема, новими умовами державної програми “5-7-9%” встановлено декілька пріоритетних напрямів пільгового кредитування, в першу чергу – фінансування аграріїв на посівну 2023-го року", – зазначив Євген Заіграєв. 

Новими умовами значно посилено функції контролю за цільовим використанням доступних кредитів на і інвестиційні цілі – клієнти мають надавати документи про цільові напрямки витрат коштів, а банк спрямовувати кошти саме на рахунки контрагентів (це не стосується фінансування оборотного капіталу). 

Читайте також: На Кіровоградщині розширюють площі під овочеві культури