29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині забезпечили відшкодування втрат майже на десять мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині забезпечили відшкодування втрат майже на десять мільйонів гривень

323877112 1146068442943565 7145510280987162015 n 

Протягом трьох місяців нинішнього року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на 16,9 мільйона гривень.

При цьому завдяки аудиторам забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на 9,8 мільйона гривень, повідомили в пресслужбі управління.

Унаслідок упроваджених об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на 8 мільйонів гривень. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли три управлінські рішення.

"За вчинені фінансові порушення 22 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, трьох – до матеріальної відповідальності. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано 5 заходів впливу. Один об’єкт контролю, де виявлено порушення, попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 1,3 млн грн, у 2-х випадках зменшено бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, у 2-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами", –   зазначили аудитори.

На розгляд правоохоронним органам передано 14 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Як писали в ЗПУ, аудитори Кіровоградщини передали до Нацполіції матеріали про розподіл гуманітарної допомоги не за призначенням.