29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині легалізували працю 523 найманих працівників

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині легалізували працю 523 найманих працівників

623овіа843

Протягом січня-березня нинішнього року в ході перевірок встановлено порушення законодавства щодо оформлення трудових відносин із найманими особами, за результатами контрольно-перевірочних заходів виявлено працю 53 неоформлених найманих працівників. 

Матеріали перевірок передані до управління Держпраці в Кіровоградській області для відповідного реагування, зазначила заступниця начальника головного управління ДПС у Кіровоградській області Валентина Сєкунова.

За рахунок інших заходів контролю (співбесіди, роз’яснювальна робота тощо) з початку 2023 року виявлено та легалізовано працю 470 офіційно не оформлених найманих працівників, у результаті чого до бюджету додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб та військового збору в сумі 1075,2 тисячі гривень, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 1213,1 тисячі гривень, додала посадовиця

«Наша основна задача – сформувати план заходів на легалізацію і підтримку бізнесу. Тільки спільними зусиллями, за участі громадськості, суб'єктів господарювання, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації можна досягти легалізації доходів та позитивної динаміки податкових надходжень до місцевих бюджетів», – зазначила Валентина Сєкунова.

За її словами, 55 осіб залучено до державної реєстрації, в результаті чого до бюджету додатково надійшло єдиного податку 68 тисяч гривень та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування –  35,7 тисячі гривень.