29вересня2023

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА З 1 травня – звітність за новою формою податкової декларації

ЕКОНОМІКА

З 1 травня – звітність за новою формою податкової декларації

30 04

З 1.04.2023 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України».

Про це повідомили в ГУ ДПС у Кіровоградській області.

Відповідно до наказу № 463 у новій редакції, затверджено зміни до форм:

- податкової декларації з податку на додану вартість;

- уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань із податку на додану вартість.

Застосування нової форми для податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженої наказом Мінфіну № 463, розпочинається з 1 травня – тобто декларація подається починаючи із звітного (податкового) періоду за квітень 2023 року.

Також починаючи з 1 травня, за новою формою подається уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

Довідково: з 1 квітня 2023 року застосовуються нові форми податкових накладних та розрахунків коригування кількісних та вартісних показників до податкових накладних, затверджені Наказом № 463, які з вказаного періоду платники зобов’язанні реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (у тому числі і податкові накладні та розрахунки коригування кількісних та вартісних показників до таких накладних, які складені до 01.04.2023 та не зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних).