27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницьких ВПО познайомлять з інструментами пошуку роботи

ЕКОНОМІКА

Кропивницьких ВПО познайомлять з інструментами пошуку роботи

347852705 1317021125878442 7776966491873225288 n

26 травня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відбудеться тренінг для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Працевлаштування в період воєнного стану: правові аспекти, стратегії пошуку роботи, кар’єрне зростання».

Реєстрація – до 23 травня.

Програмою тренінгу охоплюватимуть питання, пов’язані з особливостями працевлаштування в період воєнного стану, інструментами пошуку роботи, адаптацією на новому робочому місці, правовими аспектами всіх етапів трудової діяльності: від працевлаштування до звільнення тощо.

Тривалість тренінгу – 6 годин.

Тренерами виступлять:

Слинько Наталія – операційна директорка компанії GRC.UA, фахівець з 17-річним досвідом в підборі персоналу. Працювала в компаніях: «Фокстрот», «Експерт плюс», «Бізнес-персонал», «Берег ІТ» та на держслужбі;

Ліпчанська Вікторія – шеф-редактор кадрового напряму групи компаній «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA», президент Всеукраїнської асоціації кадровиків, консультант із застосування законодавства про працю.

Реєстрація для участі у тренінгу для ВПО «Працевлаштування в період воєнного стану: правові аспекти, стратегії пошуку роботи, кар’єрне зростання» за телефоном (0522) 39-04-17 або за допомогою онлайн-форми https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdxK1MngyZh7y.../viewform

Телефон для довідок: (0522) 39-05-57.

Теми тренінгу:

– правила постановки цілей, типи цілей, інструменти для постановки цілей;

– інструменти пошуку роботи;

– необхідні правові знання для працевлаштування;

– адаптація на новому місці роботи;

– правові аспекти після працевлаштування;

– інструменти впливу на ріст заробітної плати;

– правові аспекти кар’єрного росту та зростання заробітної плати;

– звільнення з роботи;

– сесія запитань-відповідей, опитування щодо засвоєних тем та отриманих навичок.

Тренінг відбудеться за сприяння програми розвитку ООН в Україні в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.