29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА До місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло 1,4 мільйона гривень транспортного податку

ЕКОНОМІКА

До місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло 1,4 мільйона гривень транспортного податку

214завантаження

Протягом січня-квітня платники транспортного податку регіону перерахували до місцевих бюджетів Кіровоградщини 1,4 млн гривень.

У порівнянні з січнем-квітнем 2022 року надходження зросли на 109,9 тисячі гривень або 8,6 відсотка. Левова частка від цієї суми надійшла від юридичних осіб –1,3 мільйона гривень, решта – 103 тисячі гривень – сплачена фізичними особами, повідомили в головному управлінні ДПС у Кіровоградській області.

Фізичні особи – платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).