20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Як відновити кар’єру після перерви: поради від служби зайнятості Кіровоградщини

ЕКОНОМІКА

Як відновити кар’єру після перерви: поради від служби зайнятості Кіровоградщини

1 8 1

Пошук роботи – це теж робота. Однак чимало людей стикаються зі стресом, коли повертаються до пошуків роботи після тривалої перерви.

Відновлення професійної кар’єри потребує значних емоційних зусиль, але якщо співпрацювати із відповідними фахівцями, то цю проблему можна швидко здолати.

Тож, аби громадяни швидше проходили цей етап, фахівці Новгородківського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели тренінг «Пошук роботи після перерви».

Яка мета таких тренінгів? Визначити перешкоди, що заважають знайти роботу, та шляхи їх подолання; підвищити мотивацію та активність у пошуку роботи – серед першочергових завдань.  

Під час заходу присутніх знайомлять із факторами, які заважають знайти роботу. Так, вагомими чинниками, що перешкоджають у працевлаштуванні, є пасивність, нереалістичні уявлення про ціну власних професійних компетенцій та відсутність навичок щодо проходження співбесіди з роботодавцем.

Фахівець служби зайнятості надала слухачам поради щодо працевлаштування та вибору майбутньої професії: «Плануйте свої справи, це допоможе уникнути критичних ситуацій, які можуть вивести вас з рівноваги. Шукайте плюси, у разі невдачі усвідомте ситуацію, що склалася, і знайдіть позитивні моменти. Та пам’ятайте: необхідно вірити! Все вдасться, і робота мрії зовсім поруч».

Якою б тривалою не була перерва в роботі, важливо те, що ви хочете працювати і приносити користь не лише собі, а й суспільству.

Можна взяти участь у семінарах, вебінарах та тренінгах, які систематично проводять фахівці Державної служби зайнятості. Орієнтовний графік проведення заходів за посиланням.

Готові знайти омріяну роботу? На вас чекають у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або телефонуйте, контакти тут. Усі актуальні пропозиції роботи також можна переглянути самостійно:

Кіровоградський обласний центр зайнятості