30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: до кінця року закрили шляхопровід на дорозі М-30

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: до кінця року закрили шляхопровід на дорозі М-30

ob yizd dorogy

Стартує капітальний ремонт шляхопроводу на автомобільні дорозі М-30 Стрий – Ізварине поблизу селища Пантаївка.

Збудований у 1965-му і жодного разу капітально не ремонтувався, окрім поточного ремонту покриття у 2017 році. Наразі шляхопровід перебуває у 4-му дискретному стані, «обмежено працездатний». Протяжність шляхопроводу – 40 метрів, ширина – 7 метрів. Міст є складовою частиною дороги з найінтенсивнішим рухом транспорту, повідомили в службі відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області.

"Враховуючи, що навантаження на нього за останні півтора роки зросло в рази, ми розпочинаємо його капітальний ремонт.

Дорога М-30 є найдовшою в країні, яка сполучає захід та схід. У період воєнного стану вона стала найважливішим логістичним маршрутом, адже саме по ній евакуювалося населення з зони бойових дій, перевозяться вантажі, курсує до 10 тисяч одиниць транспорту на добу. Саме тому важливо тримати весь маршрут у безаварійному стані, з міцними та надійними мостами і шляхопроводами", – зазначили у відомчій пресслужбі.

Проєкт передбачає широкий комплекс робіт, який виконуватимуть під закритим рухом. Тож на час ремонту, транспорт курсуватиме за схемою об’їзду.

І легковий, і пасажирський і інший транспорт буде скеровано по тимчасовій об’їзній дорозі паралельно самому шляхопроводу через залізницю. Відповідно, ймовірні незначні затори у зв’язку з рухом поїздів. На переїзді вже влаштовано семафор, який і регулюватиме рух, тож зважайте на це при плануванні маршруту.

373545261 685298343631703 7405044849273919459 n

Схема об’їзду погоджена з патрульною поліцією та залізничниками.

Про точну дату закриття шляхопроводу буде повідомлено додатково.

Завершити роботи планують до кінця року.