13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Забезпеченням води у Новому опікуватиметься робоча група

ЕКОНОМІКА

Забезпеченням води у Новому опікуватиметься робоча група

392796387 724820249687949 3675495663337923442 n 

У Кропивницькій міській раді буде створена робоча група, яка вивчатиме і напрацьовуватиме алгоритм вирішення питання водопостачання селища Нового у Кропивницькому.

Таку ініціативу підтримали депутати міської ради на черговому засіданні шістнадцятої сесії 19 жовтня, повідомили у відомчій пресслужбі.

"У селищі Новому відбулися громадські слухання з питання приєднання водопровідних мереж селища Нового до водогону «Дніпро-Кіровоград», учасники якого за результатами обговорення визначили створення робочої групи з дослідження питання забезпечення водою мікрорайону одним із пунктів ухвали", – зазначив секретар міської ради Олег Колюка. 

Протокол громадських слухань оприлюднений на офіційному сайті Кропивницької міської ради. Відповідно до положення про громадські слухання у Кропивницькому, пропозиції, викладені в протоколі громадських слухань, направлені головному управлінню житлово-комунального господарства, відділу з питань інфраструктури Новенського старостинського округу, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», депутатам територіального виборчого округу для розгляду в межах повноважень.

Важливість питання водопостачання селища Нового відзначили під час сесійного засідання депутати Валентина Яремчук, Дмитро Бірець, Ольга Ковальова-Алокілі.

Міська рада підтримала відповідний депутатський запит депутатки Валентини Яремчук щодо створення і напрацювання персонального складу такої робочої групи.

Читайте також: Громадські слухання: новенці – проти приєднання мереж селища до "Дніпро-Кіровоград"