21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Що допомагає ветеранам Кіровоградщини відкривати власний бізнес

ЕКОНОМІКА

Що допомагає ветеранам Кіровоградщини відкривати власний бізнес

photo 2023 10 17 16 40 06 2

Кілька років Юрій Козачінський займається підприємництвом.

Чоловік неодноразово брав участь у різноманітних кулінарних програмах та гастрономічних фестивалях. Має й досвід організатора тематичних вечірок та заходів у закладах громадського харчування, розповіли в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

«Спокій та тиша – це зараз те, що чи не найбільше цінують українці. А тому, при відкритті кав’ярні, я хочу, аби такі елементарні речі стали головними її атрибутами», – розповідає переможець урядової програми «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» Юрій Козачинський.

Під час проходження служби в лавах ЗСУ, вже вдруге по мобілізації, у нього виникла ідея створення власного закладу харчування або кав’ярні. Впродовж певного часу сформувався чіткий план для здійснення власної мрії завдяки досвіду співпраці зі службою зайнятості.

«Свого часу я був інформаційним партнером  Кіровоградського обласного центру зайнятості і знав, що у них завжди є якісь цікаві проєкти. І тут моя допитливість зіграла важливу роль у започаткуванні власного бізнесу. Коли дізнався про урядову програму, вирішив скористатися пропозицією від держави та почав складати бізнес-план», – згадує Юрій Олександрович. 

Він уперше взяв участь у державній програмі, та був упевнений, що раціональний підхід до розрахунків та докладний опис бізнес-процесів у поєднанні з досвідом у бізнесі спрацюють.

"Після консультацій з центром зайнятості його було доопрацьовано і всі старання та наполегливість підтвердилися – я здобув очікувану перемогу», – згадує грантер.

Кошти підприємець спрямує на придбання франшизи, закупівлю меблів та обладнання, а також необхідної сировини.

Довідково: маєте бізнес-ідею? Хочете спробувати себе у ролі підприємця або ж плануєте розширити горизонти уже діючого бізнесу? Подавайте заявку на участь у грантовій програмі «єРобота». Цікавить «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»? Читайте тут. Потрібна консультація? Телефонуйте за номером +38 (093) 478 70 81 або пишіть у Telegram.

Читайте також: "Ситна тареля" – новий заклад у середмісті Кропивницького