29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Які професії є найзатребуванішими на Кіровоградщині

ЕКОНОМІКА

Які професії є найзатребуванішими на Кіровоградщині

23професії

На кінець листопада кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області, становила 1,6 тис.сячі одиниць.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування – це водії, трактористи, машиністи залізнично-будівельних машин тощо. 

Залишається високим попит на кваліфікованих робітників з інструментом – це електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, монтери колії, слюсарі-сантехніки.

Користуються попитом працівники сфери торгівлі та послуг (продавці, кухарі, охоронники).

Також високий попит є й на професіоналів та фахівців з досвідом роботи. Затребуваними є спеціалісти державної служби, вчителі закладів загальної середньої освіти, лікарі загальної практики-сімейні лікарі, бухгалтери, медичні сестри (медичні брати), майстри виробничого навчання.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники службових приміщень та двірники.