21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: для повірки лічильників води виконавців обирають споживачі

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: для повірки лічильників води виконавців обирають споживачі

456

В обласному комунальному виробничому підприємстві «Дніпро-Кіровоград» повідомили, що споживач сам може обрати виконавця для проведення повірки лічильника води.

Там наголосили, що повірка лічильника води не є монополією підприємства. ОКВП «Дніпро-Кіровоград», як і раніше, надає послуги з повірки приладів обліку з демонтажем лічильників. Однак споживач може замовити повірку у будь-якій сертифікованій лабораторії як на Кіровоградщині, так і за межами нашої області.

З тарифами на цей вид послуг можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства https://dnipro-kirovograd.com.ua/vodommaster

Минулого року підприємство також уклало угоду про співпрацю із приватним підприємством, яке здійснює повірку розподільчих (квартирних) лічильників без зняття приладу обліку. Згідно з угодою, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» передало підприємству інформацію про прилади обліку, дату їхньої повірки та адреси встановлення. Натомість не передавало жодної інформації, яка підпадає під визначення «персональні дані». Підприємство готове співпрацювати і з будь-якими іншими підприємствами, які надаватимуть абонентам подібні послуги.

Довідково: головним плюсом повірки без демонтажу є швидкість процедури. Якщо повірка здійснюється з демонтажем, то лічильник ще й промиють на стенді та, за потреби, є можливість почистити фільтр на трубі, що встановлений перед ним. У будь-якому разі, який із способів повірки та лабораторію обрати – вибір за споживачем.