21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницька «Ятрань» запрошує на роботу

ЕКОНОМІКА

Кропивницька «Ятрань» запрошує на роботу

1eb95c57 6000 4209 bb32 d7a9041da73c

У Кропивницькій філії обласного центру зайнятості провели чергову презентацію роботодавців, які діють на території району.

Отримання інформації з перших уст дає змогу домовитися сторонам про задоволення їхніх потреб: роботодавцям добрати необхідних працівників, безробітним громадянам – знайти підходящу роботу, наголошують у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Можливістю скористалися учасники заходу під час активного діалогу з представником ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань».

Начальниця відділу кадрів підприємства Владлена Запорожченко, яка презентувала підприємство, охарактеризувала основні напрямки діяльності підприємства: переробка та виробництво м’ясних продуктів, а також роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту.

Повідомила, що нині на підприємстві затребуваними є водії автотранспортних засобів, вантажники, кухарі, мийники посуду, укладальники-пакувальники, прибиральники виробничих приміщень та ін.

В. Запорожченко окреслила вимоги до кожної із заявлених вакансій, обов’язки до тієї чи іншої вакансії, умови роботи, рівень заробітної платні, транспортної доступності, а також поділилася іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Презентація дозволила шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати змістовні відповіді на запитання, що їх цікавили. У результаті діалогу досягнуто домовленості щодо працевлаштування на дане підприємство кількох громадян, їм запропонували пройти навчання безпосередньо на робочих місцях уже у грудні.

Довідково: ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» є одним із лідерів серед підприємств харчової промисловості. На сьогодні – це розвинуте підприємство м’ясопереробної галузі.