21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аварійні бригади "Дніпро-Кіровоград" закликають містян до охайності

ЕКОНОМІКА

Аварійні бригади "Дніпро-Кіровоград" закликають містян до охайності

414003545 765542795607876 2575769856387618341 n

Останнім часом значно зросла кількість випадків закупорювання каналізаційних колекторів.

Настільки, наголошують в ОКВП "Дніпро-Кіровоград", що аварійні бригади працюють безперервно, але все одно не встигають опрацювати всі наявні заявки. Винні у цьому окремі мешканці міста, які використовують каналізацію не за призначенням.

Останніми днями працівники служби водовідведення витягли з каналізаційних колекторів кілька сотень кілограмів ганчір’я, вологих серветок, консервації та інших продуктів харчування.

"Подібних масштабів нехтування громадянами правил користування мережами водовідведення не було за всі роки роботи підприємства! Наприкінці минулого тижня водоканал Кропивницького мав 230 заявок на прочищення каналізації. Підприємство вивело на роботу не лише основні, а й резервні бригади вихідного дня та всю можливу техніку, залучаючи до ліквідації закупорювань навіть підрядні організації. Та щодня надходять нові і нові заявки", – кажуть на підприємстві.

В ОКВП обурюються: люди масово почали використовувати каналізацію як сміттєпровід.

 «Дніпро-Кіровоград» вкотре звертається до мешканців Кропивницького з проханням не змивати в унітаз вологі серветки (вони не розчиняються, а закупорюють труби), наповнювачі туалетів для хатніх тварин, очистки овочів та фруктів, залишки салатів, прострочені продукти та інші тверді побутові відходи. Всі такі відходи потрібно викидати на смітник, а не до каналізації!

Усе – в руках споживачів. Якби всі мешканці міста використовували каналізацію за призначенням – такої кількості випадків закупорювання каналізації не було б.