21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Чому стратегічне підприємство Кіровоградщини не відповідає запитам споживачів (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Чому стратегічне підприємство Кіровоградщини не відповідає запитам споживачів (ФОТО)

photo 5240111666400711760 y

Жорстка розмова відбулася в обласній військовій адміністрації з чинною командою менеджерів комунального підприємства облради "Дніпро-Кіровоград".

Упродовж останніх років, іще до великої війни, одне із стратегічних комунальних підприємств області не відповідає ані запитам споживачів, ані задекларованим обіцянкам стосовно покращення менеджменту і надання якісних послуг з водопостачання і водовідведення, наголосив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

"Помітних позитивних результатів після заміни керівників підприємства наразі також немає. Особливо це відчуває місто Кропивницький. Претензії громад, які обслуговує ОКВП, справедливі і актуальні. Мови про підвищення тарифів чи про додаткові ресурси з бюджетів ні під час війни, ні за такої якості роботи не може бути! Команда водоводу отримала завдання в найкоротші терміни розробити та представити чіткий і професійний план виходу з кризи підприємства, надати графік ліквідації великих поривів мереж, насамперед в обласному центрі", – зазначив очільник області.

Воєнний стан не може бути причиною вкрай неякісної роботи стратегічного комунального підприємства, вважає Райкович.