24квітня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Вибоїни на дорогах Кропивницького вирівнюватимуть холодним асфальтобетоном

ЕКОНОМІКА

Вибоїни на дорогах Кропивницького вирівнюватимуть холодним асфальтобетоном

389076Стан міських доріг влада Кропивницького тримає на контролі.

Програму ремонту доріг за 2023 рік виконали, проте є кілька перехідних об’єктів, ремонт яких завершуватимуть цього року, повідомив заступник міського голови Олександр Вергун на брифінгу сьогодні, 25 січня.

"У минулому році здійснювали поточний і капітальний ремонт об'єктів, визначених Програмою. Капітальний ремонт вулиць Академіка Тамма, Героїв України, Преображенської, проспекту Університетського – незавершений. Поки дозволяла погода, підрядник на них працював, зараз через опади такої можливості немає", – повідомив Олександр Вергун.

Посадовець зазначив, що через незавершений ремонт у деяких місцях нижній вирівнюючий шар вкладеного покриття місцями має пошкодження. На це звертають увагу містяни у своїх дописах в соціальних мережах і дзвінках на «гарячу лінію».

"Через погодні умови та інтенсивний трафік місцями посипався вирівнюючий шар асфальту, який не встигли накрити основним шаром покриття. Усі ці недоліки зараз фіксують і щойно настануть сприятливі умови, підрядник продовжить виконання робіт, усуватиме аварійні місця по гарантії без додаткового фінансування", – зазначив заступник міського голови.

За сприятливих погодних умов продовжиться і поточний ремонт доріг. За словами Олександра Вергуна, вибоїни на дорогах ліквідовуватимуть холодним асфальтобетоном, а за сприятливих погодних умов приступлять і до укладання гарячого асфальту. Цього року розраховують зробити удвічі більший обсяг ремонтів міських доріг, адже придбали ще одну установку УЯР. Активна фаза дорожніх робіт розпочнеться у квітні.