26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині заблокували вантажівку, водію вручили припис (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині заблокували вантажівку, водію вручили припис (ФОТО)

422029713 767214412106762 2319638094487135778 n

На Кіровоградщині зупинили перевізника, який проігнорував усі допустимі норми навантаження.

Вантажівку заблокували, водію вручили припис про усунення порушень.

За повідомленням Кіровоградського обласного відділу державного нагляду (контролю) Державної служби України з безпеки на транспорті, порушника виявили сьогодні, 30 січня, під час рейдової перевірки транспортних засобів на рахунок дотримання габаритно-вагових норм.

Екіпаж працював на майданчику для зважування поблизу села Степове на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв. Після опівдня під час зважування чергової вантажівки ваги зафіксували загальну вагу 58,7 т. при допустимій в 40 тон.

За словами начальника відділу нагляду (контролю) Володимира Романенка, склали акт про порушення осьового навантаження та загальної маси автомобіля, а на транспортний засіб встановлено блокувальну систему до моменту приведення до норми вагових параметрів. Після цього він зможе продовжити рух до свого місця призначення.

Порушнику загрожує штраф у розмірі 51 тисячі гривень.

Перевізник, він же і водій, зареєстрований у Миколаївській області.

Довідково:  на дорогах Кіровоградської області діє три пункти автоматичного зважування в русі, WIM-комплекси, та пересувні комплекси габаритно-вагового контролю обласного відділу державного нагляду (контролю) Державної служби України з безпеки на транспорті , що слідкують за дотриманням навантаження на дороги.