16липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині державних аудиторів не допустили до перевірки укриття ліцею 

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині державних аудиторів не допустили до перевірки укриття ліцею 

81912

Аудитори управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області не змогли провести перевірку закупівель робіт із виконання капітального ремонту укриття в ліцеї Вільшанської селищної ради Кіровоградської області.

Загальна вартість ремонту цього об’єкту становила понад 4 млн грн державних коштів, повідомили у відомчій пресслужбі Держаудитслужби. 

Роботі аудиторів перешкоджали представники Департаменту капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації. Тож наразі невідомо, наскільки якісно відремонтовано укриття, чи був ремонт узагалі і чи перебуватимуть учні ліцею у безпеці під час повітряних тривог.

Зі свого боку фахівці Держаудитслужби попередили директора Департаменту Кіровоградської ОДА про відповідальність, передбачену статтею 351-1 Кримінального кодексу України, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю або створення штучних перешкод у його роботі. А також усно повідомили щодо складання Акту про неможливість проведення перевірки закупівель.

Про недопуск до перевірки фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області поінформували Державну аудиторську службу України, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області та Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

Довідково: в управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія», куди можна повідомити про недотримання законодавства при проведенні державних закупівель, неефективне використання коштів державного та місцевих бюджетів, неправильне ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно тощо.

Також можна анонімно (без авторства) повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Телефонуйте за номером: 066 734 05 54. Графік роботи Управління: з понеділка по четвер – із 09.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16.45. Субота та неділя – вихідні.