24квітня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницькі тепловики кілька днів поспіль ліквідовували наслідки пориву мережі (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницькі тепловики кілька днів поспіль ліквідовували наслідки пориву мережі (ФОТО)

417410539 797133589123281 8114522237870794545 n

Під знаком виконання складних ремонтних робіт на мережах по вулиці Чорновола минув минулий тиждень  у Кропивницькому для головного теплогенеруючого підприємства міста КП “Теплоенергетик” .

Там стався серйозний порив тепломережі. Протягом двох діб вся центральна частина міста лишалася без теплопостачання, поки аварійні бригади ліквідовували аварію.

"Це вдалося зробити у четвер о третій годині ночі. Тоді ж відновили і теплопостачання у центрі міста", – зазначив директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник.

І додав, ситуацію ускладнив порив тієї ж магістралі в іншому місці, тож роботи з ліквідації аварійної ситуації тривали, довелося замінити додатково 4 метри пошкодженої ділянки труби. Уже в неділю надвечір аварію ліквідували і подачу тепла відновили.

На інших ділянках, за словами керівника підприємства, робота теплового господарства проходить у стабільному режимі, температура теплоносія в мережі відповідає нормі, відносно тепла погода сприяє стабільній роботі і дає можливість економно використовувати енергоресурс.