21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Бізнес з нуля: кропивницький Центр підтримки підприємництва запрошує на тренінг

ЕКОНОМІКА

Бізнес з нуля: кропивницький Центр підтримки підприємництва запрошує на тренінг

25905655

Кропивницький Центр підтримки підприємців запрошує усіх, хто потребує додаткових знань для ефективного відновлення власного бізнесу на новому місці, подати заявку на участь у тренінгу.

“Розпочни свій бізнес” триватиме у Кропивницькому з 1 до 3 березня.

Долучення до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці допоможе систематизувати знання, дізнатися, з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал.

Навчальна програма включає такі теми:

- пошук та оцінка бізнес-ідеї;

- маркетинговий план;

- кадрове забезпечення;

- організація та управління;

- розрахунок собівартості;

- фінансове планування;

- можливості залучення фінансування;

- написання бізнес-плану.

Під час тренінгу учасники та учасниці спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, розроблену Міжнародною організацією праці, яка модерується тільки сертифікованими тренерами.

Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Але транспортні витрати учасників та витрати на проживання не відшкодовують.

Тренінги проводить Ресурсний центр ГУРТ у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства економіки України.

Реєстрація до 26 лютого – за посиланням: https://crm.gurt.org.ua/syb_offline/