24квітня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький "Теплоенергетик" уже готується до сезону 2024-2025

ЕКОНОМІКА

Кропивницький "Теплоенергетик" уже готується до сезону 2024-2025

23 8

Процес теплопостачання у Кропивницькому триває у звичному режимі.

Температура теплоносія у мережі відповідає температурним нормам, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради.

Котельні КП «Теплоенергетик» працюють стабільно, щоправда клопотів працівникам КП “Теплоенергетик” на минулому тижні додали пориви на теплотрасі по вулиці Чорновола. 

Минулої ночі мікрорайон Шкільний впродовж години також залишався без подачі тепла – аварійна бригада теплогенеруючого підприємства спрацювала оперативно.

"Ситуація на тепломережах свідчить про важливість початку виконання робіт із модернізації системи теплопостачання у Кропивницькому. Наразі документація на нову схему теплопостачання обласного центру перебуває на погодженні в Мінрегіоні України", – зазначив Олександр Мосін. 

За прогнозом директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника, таке погодження може бути отримане від спеціальної комісії вже в двадцятих числах березня.

Нині ж фахівці підприємства виконують роботи за вже розробленими проєктами в рамках нової схеми теплопостачання. Зокрема завершальні роботи тривають у модульній котельні обласної лікарні.

За словами Олександра Чельника, “Теплоенергетик” ще до завершення нинішнього опалювального сезону уже готується до наступного.