23липня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА За ремонт укриття для дитячого центру у Кропивницькому переплатили понад пів мільйона гривень

ЕКОНОМІКА

За ремонт укриття для дитячого центру у Кропивницькому переплатили понад пів мільйона гривень

30audit h

Перевірка закупівель у департаменті капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації, що охопила період з 1 листопада по 31 грудня 2023 року, виявила суттєві порушення, допущені під час облаштування укриття для дітей.

Державні аудитори перевірили проведення капремонту підвального приміщення комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості». На найпростіше укриття для дітей було витрачено 6,45 млн грн, повідомили в пресслужбі управління Східного офісу  Держаудитслужби в Кіровоградській області.

"З’ясувалося, підрядник отримав кошти за роботи, які не виконав. Зокрема, на об’єкті не облаштовано частину підлоги, не змонтовано підіймальну платформу, відсутній інклюзивний підйомник для дітей із ураженням опорно-рухового апарату, не було 450 стільців для бомбосховища. Однак усе це включено до актів виконаних робіт, за що підрядник отримав 787,7 тис. грн", – йдеться в повідомленні.

Матеріали перевірки передали  до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та поінформували Кіровоградську обласну військову адміністрацію. 

Довідково:  в управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія», куди можна повідомити про недотримання законодавства при проведенні державних закупівель, неефективне використання коштів державного та місцевих бюджетів, неправильне ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно тощо.

Також можна анонімно повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень.

Телефонуйте за номером: 0522 24 44 96. Графік роботи управління: з понеділка по четвер – із 09.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16.45. Субота та неділя – вихідні.