23липня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницькі теплоенергетики наведуть лад на проблемній вулиці міста (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницькі теплоенергетики наведуть лад на проблемній вулиці міста (ФОТО)

440409304 839756898194283 5460708050447092993 n

У Кропивницькому триває підготовка теплового господарства міста до наступного опалювального сезону.

Як повідомив під час апаратної наради сьогодні, 30 квітня, директор підприємства КП “Теплоенергетик” Олександр Чельник, після проведених гідравлічних випробувань і виявлених поривів тепломереж ремонтні бригади приступили до їхньої ліквідації.

"Уже відремонтували аварійні ділянки трубопроводів на вулицях Чорновола і Тарковського, нині тривають роботи на вулиці Енергетиків, – зазначив Олександр Чельник. – Триває робота і в котельнях. Котли ремонтують на Південно-Західній котельні і на ТЕЦ. Завершилися монтажні роботи у котельні на вулиці Любомира Гузара, зараз працівники підприємства приступили до внутрішніх косметичних робіт та благоустрою території котельні. Далі — роботи на 93-му теплопункті, з якого також планують зробити котельню".

Заступник міського голови Олександр Мосін під час наради подякував колективу підприємства за успішне завершення опалювального сезону з економією понад 10 мільйонів кубометрів газу та за надану тепловиками Кропивницького допомогу Збройним Силам України.

"Сьогодні надзвичайно важливо продовжувати наполегливо втілювати у життя нову схему теплопостачання обласного центру, – наголосив Олександр Мосін. – Гідравлічні випробування мереж є також відповідальним етапом підготовки до наступного зимового періоду. Прошу при цьому максимально відновлювати благоустрій у місцях розриття під час виконання ремонтних робіт на теплопроводах".

За інформацією Олександра Чельника, роботи з асфальтування місць аварійних розриттів у Кропивницькому тривають. Асфальт постачається, відновлювальні роботи дорожнього покриття розпочалися в центральній частині міста.

"У середу і четвер люди і техніка працюватимуть на відновленні проїжджої частини однієї з найпроблемнішої вулиць – Чорновола. Наведемо там лад", – повідомив Олександр Чельник.