07грудня2025

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині є пів сотні вакансій для аграріїв: зарплата – до 30 тисяч гривень

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині є пів сотні вакансій для аграріїв: зарплата – до 30 тисяч гривень

524200855 2551366345218433 7258024141697189071 n

Кіровоградський обласний центр зайнятості відібрав 50 актуальних вакансій для тих, хто готовий будувати кар'єру у сфері агробізнесу.

Агробізнес охоплює надзвичайно широкий спектр затребуваних вакансій, покриваючи весь виробничий ланцюжок – від польових майстрів (агроном, спеціаліст із захисту рослин, тракторист/машиніст, комбайнер, механізатор), фахівців тваринництва (ветеринари, зоотехніки) і до спеціалістів із переробки, логістики та управління, що забезпечують доведення кінцевого продукту до споживача, зазначають у державній службі зайнятості.

Таким чином, агробізнес пропонує вакансії як для людей, які люблять працювати руками на землі чи з технікою, так і для тих, хто має фінансову, управлінську чи інженерну освіту. Оберіть свій напрямок!

Такі фахівці потрібні у всіх громадах області. Заробітна плата від 8 000 до 30 000 гривень.

Вас цікавлять інші вакансії, актуальні на ринку праці? Вони доступні на вебресурсі Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/qKFhLXK та Єдиному порталі вакансій (ШІ).  

Знайти роботу дистанційно можна й разом із фахівцем служби зайнятості. Заповніть онлайн-анкету «Знайдемо роботу разом!» https://shorturl.at/1Z0Ni, і  фахівець допоможе підібрати вакансії з урахуванням ваших навичок та побажань.

Є питання щодо працевлаштування та навчання звертайтеся до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Читайте такожПрацівників сільського господарства Кіровоградщини відзначили грамотами та подяками