30листопада2023

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ «Ощадбанк» – «Креатив»: фінустанова проти звинувачень у бік своїх працівників

КРИМІНАЛ

«Ощадбанк» – «Креатив»: фінустанова проти звинувачень у бік своїх працівників

25 6Державний «Ощадбанк» з 2015 року проводить активну претензійно-позовну роботу з повернення боргів групи «Креатив».

Про це повідомляє прес-служба "Ощадбанку".

«Національне антикорупційне бюро затримало 10 осіб, яким повідомили про підозру в заволодінні коштами банку. Серед них посадові особи ПрАТ "Креатив", син Станіслава Березкіна і двоє співробітників банку», - підтвердили в банку.

В фінустанові вважають, що оголошення підозри його співробітникам не дає жодних підстав для висновків щодо винності зазначених осіб.

«У рамках слідства детективи НАБУ отримали висновки незалежних експертів, а саме Державної аудиторської служби, якими встановлено відсутність порушень з боку банку за операціями, що є предметом досудового розслідування, що призвели до завдання матеріальних збитків банку», - йдеться в заяві.

Ощадбанк вважає, що істина щодо винності або невинності відповідних осіб буде встановлена судом «за об'єктивного та неупередженого розгляду справи по суті» та нагадали, що протягом останніх чотирьох років Ощадбанк регулярно проходить перевірки міжнародних аудиторів і регулятора.

«Їх результати є банківською таємницею, проте в цьому контексті потрібно відзначити, що за результатами останньої перевірки регулятором заходів впливу до банку і його співробітників застосовано не було», - сказали в установі.

Ощадбанк стверджує, що співпрацює зі слідством.

https://www.epravda.com.ua

Читайте також: На Кіровоградщині затримали усіх підозрюваних по справі Ощадбанку