17лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Обласна прокуратура звітує про упередження спроби рейдерства на Кіровоградщині

КРИМІНАЛ

Обласна прокуратура звітує про упередження спроби рейдерства на Кіровоградщині

12600x370Знам’янська місцева прокуратура забезпечує процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження за ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 206-2 КК України за фактами зловживання повноваженнями державним реєстратором та протиправного заволодіння часткою Світловодської міської ради у статутному капіталі одного зі спільних підприємств у Світловодську.

Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів упередили внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Кіровоградської області.

У ході досудового розслідування наклали арешт на 50% (3.9 млн грн) корпоративних прав, внесків до статутного капіталу спільного підприємства із забороною вчинення будь-якого роду змін до статуту, статутного капіталу, даних про керівництво юридичної особи, забороною проведення державними реєстраторами будь-яких реєстраційних дій та коригування раніше проведених. 

Досудове розслідування триває та перебуває на контролі прокуратури області. 

Читайте також:  За фактом зміни складу засновників СП ТОВ "Світловодськпобут" на Кіровоградщині розпочали кримінальне провадження