20вересня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Антикорупційний суд призначив засідання у справі ексдиректора «Кіровоградгазу», якого підозрюють у розтраті мільйонів гривень

КРИМІНАЛ

Антикорупційний суд призначив засідання у справі ексдиректора «Кіровоградгазу», якого підозрюють у розтраті мільйонів гривень

Вищий антикорупційний суд призначив підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього директора ДП «Центргаз» ВАТ Костянтина Старовойта у розтраті 8,6 мільйона гривень на 16 жовтня.

19 10 20

Таке рішення ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і Діло».

Як встановило слідство, у 2017 році Старовойт перед своїм звільненням із займаної посади, умисно уклав із одним із суб'єктів господарювання договір купівлі-продажу газу на умовах, які забезпечили розтрату коштів очолюваного ним підприємства. Так він забезпечив створення штучної кредиторської заборгованості перед контрагентом, що стало підставою для стягнення з підприємства 8,6 мільйона гривень передоплати за договором купівлі-продажу газу, як пені за невиконання договірних умов.

Нагадаємо, в червні НАБУ повідомило про підозру Старовойту. Пізніше суд відправив його під домашній арешт. Нещодавно Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала цю справу до суду.