26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: мера Світловодська можуть відсторонити від посади на час досудового розслідування

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: мера Світловодська можуть відсторонити від посади на час досудового розслідування

У Світловодський міськрайонний суд прокуратура подала клопотання про відсторонення міського голови Світловодська Валентина Козярчука від посади на час досудового розслідування.

19 10 256

Міського голову слідчий ознайомив зі змістом клопотання. Про це повідомила речниця прокуратури області Наталія Алєксєєнко, інформує Суспільне.

Нагадаємо, прокуратура підозрює Валентина Козярчука у спробі заволодіння частиною майна підприємства «Світловодськпобут», шляхом передачі його з комунальної власності у приватну. Мова йде про три мільйони вісімсот тисяч гривень.

За версією слідства, міський голова, у змові з групою осіб, підробили протокол загальних зборів учасників. Міську раду виключили з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки.

Валентин Козярчук говорить, що наразі перебуває на лікарняному. Ось що сказав про вручення йому підозри.

«З приводу вручення (підозри – ред.) – це процесуальна процедура, а що відбувається – відбувається будівництво країни, іде супротив певний з боку старої системи. Я паралельно з 2015 року займаюся «Світловодськпобутом», з моменту його створення. У 2001 році було створене спільне українсько-кіпрське підприємство «Світловодськпобут». І от зайшли вже декілька справ у суди по ««Світловодськпобуту» по підробці права власності котелень. Я був у Києві, в інституті судово-фінансових експертиз, якраз я цю справу штовхаю. Ну, мабуть, вже дійшло до моменту істини, тому що тут зав’язані дуже, скажімо так, великі посадові особи. Прізвища я не буду називати, це буде визначати суд», – прокоментував міський голова Світловодська.

Фото: http://svetlovodsk.com.ua

Читайте також:

На Кіровоградщині міському голові повідомили про підозру