24лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Що виявили під час чергових планових перевірок у Кропивницькому СІЗО

КРИМІНАЛ

Що виявили під час чергових планових перевірок у Кропивницькому СІЗО

Співробітники прокуратури Кіровоградської області викрили службовців медичної частини Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» на систематичному отриманні неправомірної вигоди.

 20 01 170

Вказаний факт виявлений прокуратурою під час планових чергових перевірок державної установи, інформують в пресслужбі прокуратури області.

За версією слідства, службові особи медичної частини вимагали та отримували від ув’язнених грошові кошти за надання неправдивих довідок про наявність у них тяжких захворювань, які у подальшому можуть бути підставою для їх звільнення від відбування покарання через хворобу, тобто на підставі ст. 84 Кримінального кодексу України.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч.1 ст 368 Кримінального кодексу України, тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, або прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду.

Триває досудове розслідування.

Стан законності у державній установах виконання покарань Кіровоградщини перебуває у полі посиленої уваги працівників та керівництва прокуратури області.