16липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині за вчинення кримінального правопорушення двом посадовцям оголосили підозру

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині за вчинення кримінального правопорушення двом посадовцям оголосили підозру

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської  області повідомлено про підозру службовим особам управління охорони здоров’я однієї з міських рад Кіровоградщини, які підозрюються  у вимаганні та отриманні 60 тисяч гривень  неправомірної вигоди від підлеглих молодших медичних працівників у вигляді  «відкатів».

20 03 307 

27 березня 2020 року, слідчим оголошено підозру двом посадовим  особам управління охорони здоров’я однієї з міських рад Кіровоградщини – заступнику начальника Управління та головній медичній сестрі, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратура звернулася  до суду з клопотанням щодо  обрання  підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування та встановлюється коло осіб причетних до цього злочину.

Як інформувало «ЗПУ», незаконну діяльність  посадових осіб викрито  25 березня 2020 року, у результаті  спільної роботи працівників прокуратури області, Управління стратегічних розслідувань Нацполіції та слідчих СУ Нацполіції в області.

За даними слідства,  вказана група осіб  організувала схему з вимагання та отримання  неправомірної вигоди зі своїх  підлеглих за рахунок бюджетних коштів  виділених  на реформування районних медичних закладів, а також премій медичних працівників. Викрили посадовців медичної сфери «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у сумі 60 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

https://kir.gp.gov.ua/ua

Зображення: https://pik.ua

Читайте також: На Кіровоградщині викрили посадовців медичної сфери, які вимагали від підлеглих «відкати» від отриманих премій