27листопада2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кропивницький: колишнього працівника колонії визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

КРИМІНАЛ

Кропивницький: колишнього працівника колонії визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

20 11 126

Колишнього молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки ДУ «Кропивницька ВК (№6)» визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.3 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури області.

Так, молодший інспектор, після звільнення з органів державної кримінально-виконавчої служби, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», будучи притягнутим у березні поточного року до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання декларації за ч.1 ст.  172-6 КУпАП   несвоєчасно, без поважних, причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Постановою суду колишнього молодшого інспектора визнали винним за ч. 3 ст. 172-6 КУпАП та наклали штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Рішення суду набрало законної сили.

ДОВІДКА:

Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»,  відповідно до абзацу другого частини другої статті 45 Закону, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.